Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ERTEKİN’DEN YALANLAMA

BAŞKAN ERTEKİN’DEN YALANLAMA

Bazı yayın organlarında yapılan iddialara Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E. Sabri Ertekin’den yalanlama

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2012 Pazar 16:08
BAŞKAN ERTEKİN’DEN YALANLAMA

Yapılan iddiaların asılsız, yanlış bilgiden ibaret olduğunu açıklayan Ertekin şöyle konuştu “Yalan, iftira ve aşağılayıcı haber ve yorumlara inanmayın. Benim bir daha ki seçimlerde aday olup olmayacağım konusunda herhangi bir açıklamam yoktur.

Göreve başlar başlamaz tüm üyelerimizin gerçekten yaptığı işini, adresini ve telefon numarasını tespit etmek için bir çalışma yaptık. Herkesin yaptığı işe göre gruplandırılması taslak çalışmasını da yaptık. Ancak Türkiye genelinde böyle bir sıkıntı olduğu için Maliye Bakanlığı ve TOBB işbirliği yaparak geçen Mayıs ayında yaptıkları işlerin cirosuna göre bütün mükelleflerden beyanname aldı. TOBB bu beyanlara göre tüm Türkiye de Sanayi ve Ticaret odalarının üyelerini gruplandırıyor ve grubunda değişiklik yaptıklarını mektupla haberdar ediyor. Yanlışlık varsa üye TOBB’a müracaat ederek düzelttiriyor. Bütün bu işlemler bittikten sonra TOBB grupları tüm odalara bildirecek ve biz de bunu ilan edeceğiz.

İnşallah TOBB bu çalışmayı yetiştirirse Mart ayında seçim yapılacak. Seçim tarihini zamanı gelince tüm üyelerimize mesajla, internet sitemiz üzerinden ve basın yoluyla açıklarız. Tüm gücümüzle Şanlıurfa ekonomisini büyütmek için çalışıyoruz. Cenab-ı Allah doğruların yardımcısıdır" dedi.

Üyelerimize ve tüm kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star