Ana Sayfa Dünya BAŞKAN EYYÜPOĞLU, SEÇİLMİŞ’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

BAŞKAN EYYÜPOĞLU, SEÇİLMİŞ’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Şanlıurfa’da 5 yıllık görev süresini geride bırakırken İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğü’ne atanan Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ile Meclis Başkanı Ali Kaya’ya veda ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2015 Salı 04:32
BAŞKAN EYYÜPOĞLU, SEÇİLMİŞ’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Şanlıurfa’da uzun yıllar Vali Yardımcılığı görevini yürüten Ramazan Seçilmiş, İçişleri Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğü’ne atanması ile birlikte kentte veda ziyaretlerini sürdürüyor. Şanlıurfa Ziraat Odası’na veda ziyaretinde bulunan Ramazan Seçilmiş, Oda Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ile Meclis Başkanı Ali Kaya ile görüştü. Ziyarette yeni görevinin kendisine ve memlekete hayırlı olmasını dileyen Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu hizmetlerinden dolayı Seçilmiş’e teşekkürlerini sundu, hakkını helal etmesini istedi.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve Oda Meclis Başkanı Ali Kaya ile görüşen Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Şanlıurfa’da 5 yıl görev yapmanın kendisi için büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Seçilmiş, ‘Şanlıurfa benim için çok önemli bir tecrübe oldu’ dedi. Şanlıurfa’nın çok sayıda sorunun çözümünde çalışmalara önemli katkılar sunduğunu söyleyen Seçilmiş, bu çalışmalarda elde ettiği tecrübelerin yeni görevine de yansıyacağını kaydetti.

Seçilmiş, ‘Şanlıurfa’daki 5 yılı geride bırakırken Ankara’daki yeni grevime çok güzel düşünceler ile gidiyorum. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ile Meclis Başkanı Ali Kaya nezdinde Şanlıurfalılara ve çiftçilere hakkınızı helal edin hoş çakalın diyorum.’ Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş’e kentteki önemli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu. Eyyüpoğlu, Sayın Seçilmiş Şanlıurfa’daki Vali Yardımcılığı görevinde her kesimin sorununa duyarlı olmuştur. Çiftçilerimizin sorunlarının çözümünde de katkılarını hiçbir zaman unutmayacağız. Çiftçi camiası adına kendisine teşekkürlerimi sunar, yeni görevinde başarılar dileriz. Dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan, STK'lar ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Erdoğan, STK'lar ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık