Ana Sayfa Urfa Haberleri Başkan Fakıbaba " Eski Urfa Korunmalı"

Başkan Fakıbaba " Eski Urfa Korunmalı"

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve ekibi dün sabahın erken saatlerinde Balıklıgöl yerleşkesine giderek burada bir dizi incelemeler yaptı.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2011 Pazartesi 03:57
Başkan Fakıbaba
Balıklıgöl Platosu ve Tarihi Hanlar Bölgesini gezerek, burada yürütülen çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Fakıbaba, başkan yardımcıları ve beraberindeki belediye birim amirleri daha sonra Belediye Başkanlık Binasına geçerek bir toplantı yaptılar.

Sabah saatlerinde gerçekleştirilen toplantıda, Eski Urfa’nın Korunmasına yönelik yürütülen çalışmaları ele alan Fakıbaba ve ekibi fikir alışverişinde bulundular. Balıklıgöl yerleşkesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Fakıbaba, önce Tarihi Hanlar Bölgesindeki çalışmaları yerinde inceledi.HAYATA GEÇİLMESİ PLANLANAN PROJELER ELE ALINDI

Başkan yardımcıları ve belediye birim amirlerinin katılımıyla yapılan toplantıda, Koruma Amaçlı İmar Birimi’nce bölgede yürütülen hizmetler ve hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi alan Fakıbaba, ekibiyle fikir alışverişinde bulundu.

Balıklıgöl ve Tarihi Hanlar Bölgesi’nin Şanlıurfa için büyük önem taşıdığını belirten Fakıbaba, esnafla işbirliği içersinde bazı ıslah çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Şanlıurfa’da olduğu dönemlerde programında bir aksaklık yaşanmadığı takdirde her Cuma günü sabah saatlerinde bölgede gezi ve incelemelerini sürdüreceğini kaydeden Fakıbaba, bu saatlerde bölgeyi daha rahat izleme imkânı bulduklarını sözlerine ekledi. (İPEKYOL)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık