Ana Sayfa Urfa Haberleri Başkan Fakıbaba TÜED ve TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

Başkan Fakıbaba TÜED ve TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretleri kapsamında iki ayrı derneği ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2011 Çarşamba 20:27
Başkan Fakıbaba TÜED ve TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti
İlk olarak Türkiye İşçi Emeklileri Derneği(TÜED) Şanlıurfa Şubesini ardından ise Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği(TÜMSİAD) Şanlıurfa Şubesini ziyaret eden Fakıbaba dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.

STK ziyaretleri kapsamında öğlen saatlerinde Özdiker Halep Çarşısı’nda bulunan TÜED’e ait dernek şubesine giden Belediye Başkanı Fakıbaba’yı burada Şube Başkanı Mehmet Karagöz ve diğer yöneticiler karşıladı.

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında yıllarca hizmet ettikten sonra emekliye ayrılanlarla bir araya gelen Başkan Fakıbaba emeklilere kent merkezinde yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Emeklilerle bir araya gelerek sohbet etmekten oldukça mutluluk duyduğunu belirten Fakıbaba, “Onlarla zaman zaman bir araya geliyorum. Oturup sohbet ediyoruz. Bu ziyarette bunlardan bir tanesi.Onların problemleri, dilek ve temennilerini sorduk. Oldukça faydalı bir ziyaret oldu” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜED Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Karagöz ise Başkan Fakıbaba'ya derneklerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ederek, her zaman Başkanın destekçisi olduklarını söyledi.

FAKIBABA’NIN İKİNCİ DURAĞI TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesiydi. Şanlıurfa Belediye Başkan Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) ziyaretleri kapsamında, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği(TÜMSİAD) Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği(TÜMSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı, Belediye Meclis Üyesi M.Sadık Sade, Başkan Yardımcıları Metin Mert ve Ahmet Pınar ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Fakıbaba, burada bir süre üyelerle fikir alışverişinde bulundu.
Belediyecilik hizmetleri hakkında TÜMSİAD Şube Başkanı Sade ve yönetim kurulu üyelerine bilgi veren Fakıbaba, yürütülen hizmetlerde STK’ların fikirlerine belediye olarak büyük önem verdiklerini kaydetti.
Dernek çalışmaları hakkında Başkan Fakıbaba’ya önemli bilgiler aktaran TÜMSİAD Şube Başkanı M.Sadık Sade, “Başkanımız Fakıbaba, derneğimizi ziyaret etti. Ziyarette kentimizin sorunlarını ele aldık. Malumunuz STK’ların amacı halka hizmet etmektir. Bu yüzden belediyelerle STKların her zaman bir araya gelmesi gerekir” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık