Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN GÜVENÇ, İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN GÜVENÇ, İNCELEMELERDE BULUNDU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Spor Tesislerine dönüştürdüğü Cumhuriyet Parkında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2014 Cumartesi 19:10
BAŞKAN GÜVENÇ,  İNCELEMELERDE BULUNDU

Geçtiğimiz günlerde yıllarca atıl durumda bekleyen Cumhuriyet Parkının en kısa sürede Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Spor Tesislerine dönüştürülmesi ve halkın hizmetine sunulması talimatını veren Başkan Güvenç, Cumhuriyet Parkında tesisleşme, peyzaj çalışmalarını ve yürüyüş yolu çalışmalarını inceleyerek, yetkililerden ve çalışan işçilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öte yandan yapılan çalışmalar doğrultusunda tesisleşme ve peyzaj çalışmalarının aralıksız sürdüğü Cumhuriyet Parkının 15 günlük süreç içerisinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve Spor Tesisleri olarak vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.

Cumhuriyet Parkı incelemesinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin 600 Konutluk Maşuk Vadi Evlerini de inceleyen Başkan Güvenç, burada yapımı süren konutlar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Şantiye alanında Maşuk Vadi Evleri hakkında Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, ŞUSKİ Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu ve Daire Başkanlarıyla değerlendirme toplantısı yapan Başkan Güvenç, toplantının ardından beraberindekilerle birlikte şantiye alanını gezerek,  Maşuk Vadi Evlerinin altyapı ve üstyapı projeleri inceledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık