Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN GÜVENÇ, SABAHIN İLK IŞIKLARI İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI

BAŞKAN GÜVENÇ, SABAHIN İLK IŞIKLARI İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, sabahın ilk ışıkları ile birlikte belediyeye ait birimlerde inceleme ve denetimlerde bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2014 Cumartesi 07:20
BAŞKAN GÜVENÇ, SABAHIN İLK IŞIKLARI İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI

İlk olarak Ertuğrul Gazi mahallesinden geziye başlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, daire amirleri ile birlikte sabah 06.00’da Ertuğrul Gazi mahallesinde temizlik çalışmalarını denetledi.

Ertuğrul gazi mahallesinden ayrıldıktan sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi ve İtfaiye Daire Başkanlığını geçen Başkan Güvenç, birimi daire amirleri ile birlikte gezdi. Buradan Büyükşehir Belediyesine bağlı ulaşım garajına geçen Celalettin Güvenç, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar’dan bölgedeki yapılaşma ile ilgili detaylı bilgi aldı ve çalışmaları değerlendirdi.

BAŞKAN GÜVENǒTEN BİRİMLERE SIKI DENETLEME

Güvenç’in, bir sonraki durağı Cavsak Deresi oldu. Derede incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, deredeki kirlilik ve kokunun bir an önce giderilmesi için daire amirlerine talimat verdi.

Cavsak Deresindeki incelemeleri sırasında Oduncular Sitesi’nde esnafı ziyaret eden Güvenç, vatandaşların burayla ilgili görüş ve önerilerini dinledi.

Mahmutoğlu Kulesinde bulunan kent müzesini de inceleyen Celalettin Güvenç, müzede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi alıp, eserleri inceledi.

Güvenç’in son durağı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Toplama Merkezi olurken, Güvenç burada bulunan vatandaşlarla sohbet edip, kart dolum merkezinde görev yapan personellerden verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık