Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN GÜVENÇ, TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİYLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN GÜVENÇ, TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİYLE BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı Halil Haktankaçmaz ve Dernek üyelerini Belediye Meclis Salonunda kabul etti.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2014 Perşembe 15:56
BAŞKAN GÜVENÇ, TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİYLE BİR ARAYA GELDİ

Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Güvenç, muhtarlar tarafından hazırlanan, talep ve öneriler dosyasını teslim alarak, 30 Mart Seçimlerinden sonra seçimi kazanan yeni mahalle muhtarlarıyla tanıştı.

Göreve geldikleri günden itibaren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde yeniden yapılanma çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Güvenç, “Konut, Trafik, imar, parklar ve tapu sorunlarıyla ilgili çalışacağız. Kadrolarımızı ve daire başkanlıklarını oluşturuyoruz. ŞUSKİ’yi kurduk. Daire Başkanlıkları ve şube müdürlüklerimizin gerekli sayıya getirdik. 5 yıl içerisinde Belediye, Şanlıurfalılara teknik açıdan hizmet eden bir kurum olacak. Belediyeyi pratik, seri çalışan bir kuruluş haline getireceğiz. Burada sizler çok önemlisiniz. Bizleri uyaracaksınız, verdiğimiz sözlerin takipçisi olacaksınız. Gördüğünüz sorunları bizlere bildirin” şeklinde konuştu.

Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Halil Haktankaçmaz ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e yeni görevinin başarılar dileyerek, “Muhtarlarımızın sorunlarını maddeler halinde Sayın Başkanımıza arz edeceğiz” dedi.

Başkan Güvenç,  muhtarlarla yapılan toplantının ardından Belediye binası önünde birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, muhtarları uğurladı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star