Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN GÜVENǒE VALİ KÜÇÜK’TEN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

BAŞKAN GÜVENǒE VALİ KÜÇÜK’TEN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde halkın büyük teveccühüyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Celalettin Güvenç’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2014 Perşembe 07:28
BAŞKAN GÜVENǒE VALİ KÜÇÜK’TEN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç,  bir süre karşılıklı sohbet etti.

Sohbetin ardından ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Vali Küçük, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu aktararak,  “3 ile 3,5 sene vali olarak değerli hizmet yapmış. Köyünden kasabasına, kasabasından şehrine kadar birçok eseri bu kente kazandırmış birisi olarak şehir insanlarının yani Urfalıların gönlünde çok büyük bir yer edinmiş. Bu münasebetle de kendisini belediye başkanı olarak bu halk istemiş ve büyük bir çoğunlukla da seçmiş. Kendisini tebrik ediyorum. Bundan sonra da büyük işler ve çalışmalar yapacağına inanıyorum. Birlikte bu şehri yarınlara bugünlerden çok daha iyi olabilecek şekilde götüreceğiz inşallah. Şuna inanıyorum. Şanlıurfa’nın bugünü dünden çok çok daha güzel olacaktır. Bunu da herkes söylüyor. Başkan beyin çok başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum“ şeklinde konuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu ziyaretten çok memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Seçimden 10 günlük bir süre geçti. Meclisimizi topladık. Norm kadroyu hazırladık. Artık işimize bakıyoruz. Sayın valimizin gösterdiği ilgiden dolayı gerçekten çok teşekkür ediyorum. Kendisine de hayırlı olsun diyorum. Kendisi de çok tecrübeli devlet adamı. İlimize de mutlaka büyük hizmetler yapacaktır. Kısa sürede de bunu gösterdi zaten. Göreve başladıktan sonra birçok meşakkatli işin üstesinden geldi. Hiç bir yabancılık çekmeden büyük bir öz veriyle işine koyuldu. Kendisine de gösterdiği bu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Şehri ortak akılla yöneteceklerini her zaman söylediklerini dile getiren Başkan Güvenç, “Valimizle, diğer kamu kurum teşkilatlarıyla, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, halkımızla beraber yöneteceğiz. Çünkü artık şehirlerimiz tek adam tarafından yönetilemeyecek kadar büyük; o derece önemli sorunları ve hedefleri var. Birlikte uyum içerisinde koordineyle abi, kardeş gibi büyük bir samimiyetle klasik bürokratik anlayışlara takılmadan bu şehre hizmet edeceğiz. Çünkü milletin emaneti üzerimizdedir. Bunun sorumluluğu ve vebali vardır. Bunu da bu şehir bütün kadrolarıyla da başaracak düzeydedir” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık