Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN YAVUZ'DAN POLİS HAFTASI KUTLAMASI

BAŞKAN YAVUZ'DAN POLİS HAFTASI KUTLAMASI

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıl dönümünü kutladı.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2014 Salı 05:12
BAŞKAN YAVUZ'DAN POLİS HAFTASI KUTLAMASI

Başkan Yavuz yaptığı açıklamada, polisin ülke ve millet için önemli görevler ifa ettiğini vurguladı. Yavuz, "Kuruluşundan bugüne kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşın can ve mal güvenliği ile namusunu korumayı, aciz ve yardıma muhtaç insanlara yardımı, devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine görev edinen Türk Polis Teşkilatının 169. yıldönümünü kutluyorum" dedi.

Başkan Yavuz, diğer merkezlere örnek Şanlıurfa'nın da huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, emniyet teşkilatının üzerine düşen tüm sorumlulukları özverili görev anlayışıyla yerine getirdiğini ve Emniyet Teşkilatı'nın aynı inanç ve özveriyle görevini sürdürdüğüne de kaydetti. Yavuz, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Bu duygu ve düşüncelerle, 169. kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, görevleri sırasında hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet ve gazilerimizi şükran diliyorum. Ayrıca, halen görevlerini sürdüren polis teşkilatı mensuplarına ve emeklilere aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık