Ana Sayfa Urfa Haberleri Başkan Yavuz’dan Şanlıurfa Defterdarına Ziyaret‏

Başkan Yavuz’dan Şanlıurfa Defterdarına Ziyaret‏

anlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Şanlıurfa Defterdarı Ali Osman Karaköse’yi makamında ziyaret etti

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2014 Salı 15:14
Başkan Yavuz’dan Şanlıurfa Defterdarına Ziyaret‏

Çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi veren Yavuz, Devlete uzun yıllardır önemli bir makamda hizmet veren Defterdar beyin bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Kentin önde kelen kurum ve yöneticilerinin desteklerini çok önemsediklerini ve bu konudaki yaklaşımlarından dolayı Şanlıurfa Defterdarı Ali Osman Karaköse‘ye teşekkür ediyoruz dedi.

 

 Karaköse yaptığı açıklamada; Sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediğini belirterek, “hizmette memnuniyet ve verimliliği arttırmak, toplam kalite yolculuğunda kalite yönetim anlayışının yerleşmesi, vatandaş memnuniyeti, kamuda verimin arttırılması, değişimin sağlanması ve sonuçta mükemmeliyet modelinin kurumumuzda hayata geçirilmesini sağlamak amacındayız. Teşkilatımızın ve kurumumuzun kapıları her zaman vatandaşlarımıza açıktır. Eleştiri ve görüşlerinize açığız. Vereceğiniz desteklerinizle güç kazanıp daha hızlı değişim olacağı inancıyla görüş ve önerilerinizi bekliyorum”

Şanlıurfa Şehit Aileler Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı faaliyet ve hizmetlerini takdir ettiklerini söyledi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star