Ana Sayfa Siyaset BAYDEMİR: "30 YILIN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ"

BAYDEMİR: "30 YILIN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ"

Bu seçimin son 30 yılın en önemli seçimi olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2015 Perşembe 12:59
BAYDEMİR:

HDP Urfa Milletvekili Adayı Osman Baydemir, sağanak yağmur altında Hilvanlılara seslenerek, “Bu kadar zengin bir coğrafyanın bu kadar yoksul olmasının bir tek izahı var. O da ekonomik politikalarda ayrımcılıktır” dedi ve yokluk ve yoksulluk fermanını 7 Haziran’da yırtacaklarını söyledi.

Seçim bürosunun açılışı için Hilvan’a giden HDP Urfa Milletvekili Adayı Osman Baydemir, Gülcan Avcı ve İl Eş Başkanı Rıdvan Yavuz ilçe girişinde halk tarafından karşılandı.

Konvoyla ilçe merkezine geçen Baydemir ve beraberindekiler seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Baydemir burada yaptığı konuşmada, Bu seçimin son 30 yılın en önemli seçimi olduğunu söyledi.

7 haziran tarihinini bir fırsat olduğunu dile getiren Baydemir, 7 Haziran’da sandık başında yokluk ve yoksulluk fermanını yırtacağız.” Dedi.

Ardından Hilvan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Baydemir, bütün muhtarların bulundukları yerde rica ve çağrılarını ulaştırmalarını istedi.

YORUMLAR
  • yorum2015-04-23 15:39:13Osman ŞENYAŞAR

    Birlik ve beraberlik için halkın refahı ve mutluluğu ,akan kanın ve göz yaşının durması için göstermiş olduğunuz mücadeleyi çok iyi biliyoruz. Bunun için size sonsuz başarılar diliyoruz

  • yorum2015-04-23 14:17:13memet

    en büyük ihaneti yaptı urfa lı bağımız olarak verdi sonra parti parti dolaştı sonra da camii sattı eski otogarın yerini başka parti yapmış olsaydı din iman kalmazdı fatkıbabanın saadete yaptığı ihanetmi Urfalı ya yaptığı ihanet mi

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık