Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDEMİR’DEN ŞUTSO’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAYDEMİR’DEN ŞUTSO’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Genel Seçimlerde Halkların Demokratik Partisi’nden Şanlıurfa Milletvekili seçilen Osman Baydemir ile beraberindeki heyet, Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’e bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2015 Salı 12:42
BAYDEMİR’DEN ŞUTSO’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde HDP Şanlıurfa Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Osman Baydemir, sivil toplum kuruluşları ve kurumlara yönelik gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretleri kapsamında ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret etti. Başkan Ertekin, Osman Baydemir ve beraberindeki heyeti Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda ağırladı. Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ertekin, seçim sonuçlarının hayırlara vesile olması temennilerini ileterek ilimizin sorunlarının çözümüne ilişkin tüm çalışmalarda ŞUTSO olarak işbirliği içerisinde olabileceklerini ifade etti.

Milletvekili Osman Baydemir ise Şanlıurfa halkının verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaklarını vurguladı.

Gerçekleşen ziyarette Başkan E. Sabri Ertekin’in yanı sıra ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uludağ, Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Güneş, Meclis Üyeleri Abdullah Kaplan, Abdurrahman Acı, Mehmet Durmaz, Mehmet Erdem, Mehmet Gökmen, Mustafa Sonekinci,  Ömer Melik, Genel Sekreter Faruk Yaşar hazır bulundu.

YORUMLAR
  • yorum2015-06-17 06:36:51Avni

    Artık Tıcaret ve sanayı odasında da HDP den calısan arkadasları gormek ıstıyoruz, yarisi feytullahci yarisi AKP ci dolmus.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık