Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDİLLİ: "2016 YILI KARAKÖPRܒNÜN YILI OLACAK"

BAYDİLLİ: "2016 YILI KARAKÖPRܒNÜN YILI OLACAK"

Karaköprü Belediyesi’nden ayrılarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’sine geçiş yapan 8 personele Belediye Başkanı Metin Baydilli çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2016 Cuma 12:09
BAYDİLLİ:

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçe Belediyesi’nin aylık rutin olarak düzenlediği personel toplantısı Kültür Merkezi Konferans salonunda yapıldı.

Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları veren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2016 yılının Karaköprü’nün yılı olacağını, bu nedenle bütün personelin daha fazla öz veri ile çalışması gerektiğini söyledi.

İlçe genelinde düzenli olarak yaptığı sabah gezilerine de vurgu yapan Başkan Metin Baydilli, ilçede sabahın erken saatlerinde dolaşarak tespit ettiği sıkıntıların giderilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

KARAKÖPRÜYÜ UNUTMAYIN

Personel toplantısının son bölümünde Başkan Baydilli, Karaköprü Belediyesinden ayrılarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine geçiş yapan 8 personele çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Yeni görevlerinde başarı dileğinde bulunan Başkan Metin Baydilli, Büyükşehire geçen personellere iyi dileklerini sunarken tüm personel ile helalleşti ve Karaköprü’yü unutmamalarını istedi. Plaket takdiminden sonra Büyükşehir Belediyesine geçen tüm personelle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık