Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDİLLİ ÇALIŞANLARI İLE İFTARDA BULUŞTU

BAYDİLLİ ÇALIŞANLARI İLE İFTARDA BULUŞTU

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, belediye çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2016 Çarşamba 09:44
BAYDİLLİ ÇALIŞANLARI İLE İFTARDA BULUŞTU

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. İftarda konuşan Başkan Baydilli, “Birlik ve beraberliği sağladığımız sürece başarıya ulaşırız” dedi.  

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Metin Baydilli, Belediye bünyesinde görev yapan personelle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Özel Bir restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğine; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Başkan Yardımcıları ve Karaköprü Belediye personeli katıldı.

Başkan Metin Baydilli, iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak çalışanlarıyla yakından ilgilendi.

İftar yemeğinin ardından  konuşan Başkan Metin Baydilli,“Ramazan ayı huzurun, barışını, sağlığın birlik ve beraberliğin pekiştiği ayıdır. Bu birlik ve beraberliği kendi belediyemizde arkadaşlarımız arasında sağladığımız zaman gerçekten çok güzel hizmetler yapacağımız inancındayım. Bu iftar programında bir olalım, birlik olalım diye bir araya geldik.  Biz kendi aramızdaki birlik ve beraberliği sağladığımız sürece başarıya ulaşırız. 132 Bin nüfusa sahip bir Karaköprü ilçesine bu ekip hizmet ediyor. Herkes kendi biriminde işini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Karaköprü ahalisi inşallah bizlerden memnundur. Bu kimin sayesinde oluyor, bizlerin ve sizlerin özveri ile çalışması sayesinde oluyor. Bu çalışmaya bizler en iyi şekilde devam edip, elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar ve evimize, çoluk çocuğumuza götürdüğümüz rızkı helal etme adına aynı şekilde çalışacağız. İftar programına katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. “dedi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık