Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDİLLİ MÜTEAHHİTLERLE BULUŞTU

BAYDİLLİ MÜTEAHHİTLERLE BULUŞTU

Karaköprü ilçesinde faaliyet gösteren müteahhitler, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ev sahipliğinde istişare toplantısında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2016 Çarşamba 07:14
BAYDİLLİ MÜTEAHHİTLERLE BULUŞTU

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü ilçesinde faaliyet gösteren müteahhitler, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ev sahipliğinde istişare toplantısında bir araya geldi. Başkan Baydilli, Müteahhitlerin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Şanlıurfa’nın en modern ve gelişmiş ilçesi olan Karaköprü, ilçede faaliyet gösteren müteahhitlere ev sahipliği yaptı.

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenen istişare toplantısına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, İlgili Birim Müdürleri, Şanlıurfa Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Önal ve ilçede faaliyet gösteren çok sayıda müteahhit katıldı.

Müteahhitlerin sorunların masaya yatırıldığı istişare toplantısı öncesi Karaköprü Belediyesi tarafından ilçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili sunum yapıldı. 

Toplantıda konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,  bir şehrin büyümesinde müteahhitlerin rolünün büyük olduğunu söyledi.

Başkan Baydilli, “Karaköprü’müzü güzel bir ilçe yapmak için hepimiz bir aradayız. Gerek Belediye ve gerekse müteahhitler olarak herkes elini taşın altına koymuş, güzel bir ilçe ve daha güzel bir yaşam merkezi yapmak için hepimiz var gücümüzle çalışıyoruz.  Belediyeler müteahhitlerin iş ve işlemlerini görmesi ve onların yaptıkları işlerde onlara yardımcı olmak için vardır. Bir şehrin bir ilçenin gelişmesi için müteahhitlere ihtiyaç vardır. Nasıl ki bir ilçenin gelişiminde müteahhitler üzerine düşeni yapıyorsa biz belediyeciler olarak ta üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.” dedi.

Şanlıurfa Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Önal, böyle bir toplantıyı düzenlediği için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Toplantı soru cevap şeklinde son buldu.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-03-25 04:54:43nihat cifci

    nihat çiftçi sabah erken karaköprüyü gezer eksikleri görürdü.karaköprü müteaahhitlerin umrundamı ki sen kalkımış davet ediyorsun önce halkının arasında gez

  • yorum2016-03-23 09:47:37nihat çiftçi

    ÇIKMIŞ BİR DE ÖVÜNÜYORSUN. İLÇE YOLLARI BERBAT DURUMDA. ÖNCE ASFALTINI SER, PARKENİ DÖŞE SONRA ÇIK ÖVÜN. SEN O KOLTUKTA OTURDUĞUN SÜRECE BİR DAHA AKP YE OY YOK...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık