Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDİLLİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI (VİDEO)

BAYDİLLİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI (VİDEO)

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde görevli usta öğretici Muazzez Gülsüm Belli’nin kişisel resim sergisinin açılışını yaptı.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2016 Pazartesi 03:45
BAYDİLLİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI (VİDEO)

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Merkezinde usta öğretici Muazzez Gülsüm Belli, eserleri görücüye çıkardı.

Özel bir Alış veriş merkezinde düzenlenen resim sergisinin açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyemize bağlı Kültür Merkezimin bünyesinde faaliyet gösteren resim kursundan çıkan eserlerin tanıtımını yapıyoruz. Kültür Merkezimiz çeşitli etkinliklerin ve kursların yapıldığı bir yer. Bugün de resim kursunda usta öğretici olan Muazez hanımın eserlerinin sergilendiği resim sergisinin açılışını yapıyoruz. Eserlerin her biri ayrı ayrı değerlere ve güzelliklere sahip… İnşallah Kültür Merkezimizdeki kurslar diğer gençlere de örnek olur. Usta öğreticimiz Muazzez hanıma bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bu güzel eserleri de ortaya çıkardığı için ayrıca teşekkür ediyoruz. Ben başarılarının devamını diliyorum. Bu serginin açılmasında emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Sergide resimleri inceleyen Başkan Baydilli ve davetliler eserler hakkında Muazzez Gülsüm Belli’den bilgiler aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık