Ana Sayfa Urfa Haberleri BAYDİLLİ, TEMİZLİK PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

BAYDİLLİ, TEMİZLİK PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Temizlik İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek, görevindeki performanslarından dolayı 3 personeli çeyrek altınla ödüllendirdi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2016 Çarşamba 13:17
BAYDİLLİ, TEMİZLİK PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

“Daha temiz, Daha güzel bir Karaköprü”  için çalışan, Karaköprü Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğünde görevli 3 personeli, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli çeyrek altınla ödüllendirdi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen programa; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik, Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Nejdet Demir ve temizlik işlerinde görev yapan personel katıldı.

Temizlik işlerinde çalışan tüm personele teşekkür eden Başkan Baydilli, “Karaköprü ilçemiz en güzel ve en temiz ilçe olma yolunda ilerlemesini sürdürüyor. Bu haftada işine en fazla özen gösteren, işine en fazla değer veren 3 arkadaşımıza hediyelerini takdim ettik.  Bu hediyelerimiz bir nebzede olsa personelimizin gönlünü almak ve gösterdikleri emeğin karşılığını gösteren bir hediyedir. İnşallah kademe kademe arkadaşlarımızın tamamına bu hediyeleri takdim ederiz. Temizlik işlerinde çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Karaköprü’müzüe verdikleri özen ve değerden dolayı… Temizlik imanın yarısıdır. Arkadaşlarımız bu hizmeti yaparak imanın yarısını tamamlamış oluyorlar. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık