Ana Sayfa Güncel BDP, Avukatları Yeni Baro Bürosunda Ziyaret Etti

BDP, Avukatları Yeni Baro Bürosunda Ziyaret Etti

Viranşehir’de BDP İlçe Örgütü ve Belediye Yöneticileri Viranşehirli avukatları yeni açılan adliye binasındaki Baro Bürosunda ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2013 Perşembe 13:17
BDP, Avukatları Yeni Baro Bürosunda Ziyaret Etti

Yapılan ziyaret Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, BDP İlçe Eşbaşkanları Halis Aktaş ve Servet Kılıç ile BDP İlçe Yöneticileri katıldı. Avukatlar BDP heyetini kapıda karşıladılar. Urfa Barosu Viranşehir Temsilcisi Serdar Ekinci, BDP heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun ise, avukatlara yeni yerlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.


Avukatlar daha sonra BDP heyetine çalışmaları hakkında sorular sordular. Belediye çalışmaları hakkında da merak ettikleri soruları dile getiren Avukatlar, özellikle belediyenin yapacağı spor kompleksi hakkında bilgi sahibi olmak istediler. Suriye’ye yapılan yardımlar, Belediye imar çalışmaları, yapılacak projeler hakkındaki düşüncelerini paylaşan avukatlar, belediyenin hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarettin ardından bir açıklama yapan Urfa Barosu Viranşehir Temsilcisi Serdar Ekinci, BDP heyetinin, yeni yerlerini görmek ve hayırlı olsun demek amaçlı ziyaret ettiklerini, birkaç eksikleri hakkında belediyeden isteklerde bulunduklarını belirterek, ziyaretin çok olumlu geçtiğini dile getirdi.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü resmen iptal oldu

Karaköprü resmen iptal oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık