Ana Sayfa Urfa Haberleri BDP'den Şanlıurfa'da Sivil Cuma ve Süresiz Oturma Eylemi

BDP'den Şanlıurfa'da Sivil Cuma ve Süresiz Oturma Eylemi

BDP Şanlıurfa İl Örgütü tarafından yarın Karakoyun İş Merkezi önünde Sivil Cuma Namazı ve Süresiz Oturma Eylemi yapılacak.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2011 Perşembe 21:15
BDP'den Şanlıurfa'da Sivil Cuma ve Süresiz Oturma Eylemi
BDP Şanlıurfa İl Örgütü'nden parti üyelerine ve vatandaşlara yarın Karakoyun İş Merkezi önünde Sivil Cuma Namazı ve Süresiz Oturma Eylemi çağrısı yapıldı.  

BDP Şanlıurfa İl Örgütü'nden yapılan çağrıda yarın saat 12:00'da Karakoyun İş Merkezi önünde Sivil Cuma Namazı ve Yüksek Seçim Kurulunun 2011 Genel Seçimleri'nde seçimi bağımsız olarak kazanan başta BDP'nin desteklediği şuan tutuklu bulunan bağımsız Milletvekillerine yönelik aldığı kararı protesto etmek amacı ile süresiz oturma eylemi yapacağı duyruldu. BDP Şanlıurfa İl Örgütü'nden parti üyelerine ve vatandaşlara yarınki düzenlenecek Sivil Cuma Namazı ve Süresiz Oturma Eylemi için katılımın olabildiğince fazla olması gerektiği çağrısında bulundular. BDP Şanlıurfa İl Örgütü yetkilileri ayrıca, halkın iradesini hiçe sayan, kendini yürütme ve yargının üstünde gören Yüksek Seçim Kurulu'nun bu tavrı ve AK Parti iktidarının sırf bir milletvekili daha fazla çıkarmak için sessiz kalmasını protesto edeceklerini vurguladılar.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star