Ana Sayfa Urfa Haberleri BDP’YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

BDP’YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

30 Mart seçimlerinde sona yaklaşılırken, BDP’ye katılımlar devam ediyor. BDP Karaköprü seçim bürosunda düzenlenen törenle Ateş, Yıldırım ve Kırmızı ailelerine BDP rozeti takıldı.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2014 Cuma 07:03
BDP’YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

Törene, BDP Urfa Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Osman Baydemir, BDP Karaköprü Belediyesi eşbaşkan adayları Gülay Koca Öztürkoğlu ve Serhat Erdem, BDP Haliliye İlçe Belediyesi eşbaşkan adayları Bekir Benek ve Sema Aişeoğlu ve Feridun Yazar’ın yanı sıra, Ateş, Yıldırım ve Kırmızı ailelerine mensup çok sayıda kişi katıldı.

Törende konuşan Feridun Yazar, “Dönem birlik dönemidir. Bu arkadaşlarımız bize büyük bir güç katacak. Sadece oy için değil, birlikte yürümek için bize katıldılar” diyerek, BDP’ye katılan ailelere teşekkür etti.

Ardından konuşan Urfa Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Osman Baydemir, “Bu katılım, bu coşku büyük sulhun bir müjdesi olacak” dedi. Urfa’da husumet yaşayan tek bir ailenin kalmaması için çaba sarf edeceklerini dile getiren Baydemir, “Urfa’da barış Türkiye’de barıştır, dünyada barıştır. Evinize hoş geldiniz. İnşallah hep birlikte büyük barışı sağlayacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ailelerin ile gelenlerine parti rozeti takıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık