Ana Sayfa Magazin Bekarlığa Format Attı

Bekarlığa Format Attı

Şanlıurfa'da bilişim sektöründe faaliyet gösteren HABİM Bilgisayar yöneticilerinden Bekir Burak Saraçoğlu görkemli düğün töreni ile Şeyda Yarmaç'la hayatını birleştirdi.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2013 Cumartesi 01:05
Bekarlığa Format Attı

Şanlıurfa'da bilişim sektöründe faaliyet gösteren HABİM Bilgisayar'ın sahibi Yavuz Hatipoğlu'nun aynı zamanda yeğeni ve Habim Bilgisayar'ın üst düzey yöneticilerinden Bekir Burak Saraçoğlu (27) Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Salonunda düzenlenen görkemli düğün töreni ile Şeyda Yarmaç(26)'la dünaya evine girdi.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde dostları genç çiftlerin mutluluğuna ortak oldu. ŞUTSO Kongre Salonu'nda Bekir Burak Saraçoğlu ve Şeyda Yarmaç'ın resmi nikahlarını Karaköprü Belediye Başkanı Avukat Nihat Çiftçi kıyarken, nikah şahitliklerini ise Serap Turan ve Mehmet Fayiz Hatipoğlu yaptı.

Nikah töreni sonrasında Karaköprü Belediye Başkanı Avukat Nihat Çiftçi gençleri tebrik edip mutluluklar diledi. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çiftler daha sonra birlikte düğün pastasını kesip, sahnede dans etti.

Düğün sonunda genç damadın dostları "Bekir artık bekarlığa format attı" espirisi yapıp genç çiftçi tebrik ettiler.

Çok sayıda tanınmış ve seçkin davetlilin katıldığı düğün gece geç saatlere kadar devam etti.

Biz de Urfa Haber yayın ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluklar diliyoruz.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık