Ana Sayfa Urfa Haberleri Bekir Eren Harranlılarla buluştu

Bekir Eren Harranlılarla buluştu

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, Harran ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların hal hatırını sordu ve sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2011 Çarşamba 10:13
Bekir Eren Harranlılarla buluştu
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, beraberinde AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Faruk toptan ile birlikte Harran ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların hal hatırını sordu ve sorunlarını dinledi.

     Erkent, Atlıkonak, Altınbaşak, Yusufbey, Yediyol, Deniz köylerini gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Bekir Eren, köylülerin sorunlarını ve taleplerini not aldırdı, AK Parti icraatlarını anlattı, bu dönemde Şanlıurfa’ya yapılacak yatırım ve hizmetlerden bahsederek sorunlarının da en kısa sürede giderileceği sözünü verdi.

     Boybeyi köyünü de ziyaret eden Eren, orada eski Milletvekili Bülent Öncel ile de bir süre fikir alışverişinde bulundu.

     Daha sonra Ayranlı, Büyüknaneli, Erecek, Gündaş, Kardeşler, Tepecik, Bulgu köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet edip destek istedi.

     Köseören köyünde Harran ovasının kanaat önderlerinden Berces Özlü’yü de ziyaret eden Av. Eren ve beraberindekiler, hal hatır sorup bir süre sohbet ettiler.

     Aynı gün Haktanır köyüne de giden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, orada da köylü vatandaşlarımıza 12 Haziran’da mutlaka sandık başına giderek hür iradeleriyle oylarını kullanmalarını ve tercihlerini AK Partiden yana kullanmalarını istedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık