Ana Sayfa Urfa Haberleri Bekir Eren mahalle gezisinde

Bekir Eren mahalle gezisinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, Eyyüpkent bölgesinde Mahalle Muhtarı Fuat Balcı ile birlikte ev ve işyeri ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2011 Çarşamba 11:10
Bekir Eren mahalle gezisinde
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, seçim çalışmaları kapsamında Eyyüpkent bölgesinde Mahalle Muhtarı Fuat Balcı ile birlikte ev ve işyeri ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyip not aldılar.

     12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde oylarını AK Partiden yana kullanmalarını isteyen Av. Eren, AK Parti icraatlarını da anlatarak, “13 Haziran sabahı Allah’ın izniyle Şanlıurfa için çok önemli hizmetle imza atma çalışmaları başlatılacak. Devlet Bakanımızla ilk günlerde il merkezi, ilçelerin tamamı, beldeler ve bazı köyleri gezdik. Mahalle ve Köy Muhtarlarını toplayıp sorunlarını ilk ağızdan dinledik ve Seçim taahhütnamesi hazırlandı. Bu taahhütnamede Şanlıurfa’nın hangi sorunlarının ne zaman çözüleceği, Şanlıurfa’mıza hangi hizmetler, yeni yatırımlar ne zaman yapılacak belirtilmiştir. Kitapçık haline de getirilen taahhütname vatandaşlara dağıtılacak. Bizler takipçi olacağımız gibi herkes te takipçisi olmalı. Zaten Bakanımız ayda 3 gün, Milletvekilleri de 15 günde bir Şanlıurfa’ya gelip vatandaşları ziyaret ederek varsa sorunları ve taleplerini öğrenip Ankara’ya ulaştıracağı” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık