Ana Sayfa Urfa Haberleri Bekir Eren pasaj esnafıyla

Bekir Eren pasaj esnafıyla

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, pasajlardaki esnafları ziyaret ederek vatandaşların hal hatırını sordu ve sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 19:28
Bekir Eren pasaj esnafıyla
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, beraberinde AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Faruk Toptan ile birlikte şehir merkezinde bulan pasajlardaki esnafları ziyaret ederek vatandaşların hal hatırını sordu ve sorunlarını dinledi.

     Kapaklı, Bağdat, Halep, Dünya Pasajlarını gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Bekir Eren, esnafların sorunlarını ve taleplerini not aldırdı, AK Parti icraatlarını anlattı, bu dönemde Şanlıurfa’ya yapılacak yatırım ve hizmetlerden bahsederek sorunlarının da en kısa sürede giderileceği sözünü verdi.

     Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, Şanlıurfa’ya yapmayı taahhüt ettikleri projelerden birkaçını şöyle sıraladı;

     “Şanlıurfa’yı büyükşehir yapacağız. Abide kavşağı düzenleme projesini bitireceğiz. GAP vadisini cazibe merkezi haline getireceğiz. TOKİ ile birlikte kentsel dönüşüm ve yeni kentler oluşturacağız. Şanlıurfa merkeze 3 meydan yaparak rahatlatacağız” dedi.Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), Şanlıurfa’yı Büyükşehir yapacağız, Abide Kavşak Düzenleme projesini bitireceğiz, Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, İki Kent Ormanı Oluşturacağız (GAP Vadisi ve Gölpınar köyünde her biri 200 ha alanı kapsayan 2 Kent Ormanı), GAP Vadisini Cazibe Merkezi haline getireceğiz (GAP Vadisi ve çevresinde Kent Ormanı, Uluslararası Fuar Alanı, Oteller, Kampus Hastane, Eğitim Kampüsü, Planatoryum, Aquapark, peyzaj düzenleme ve sosyal donatılar gibi), Şanlıurfa il genelinde hastane 2 Bin yatak kapasitemizi 5 Bine çıkaracağız, TOKİ ile birlikte kentsel dönüşüm ve yeni kentler oluşturacağız,

     Av. Eren, Pasaj esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet edip destek istedi.

     Aynı gün gezdiği pasajlarda ziyaret ettiği esnaf ve alış veriş için gelen vatandaşlarımıza 12 Haziran’da mutlaka sandık başına giderek hür iradeleriyle oylarını kullanmalarını ve tercihlerini AK Partiden yana kullanmalarını istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık