Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Eğitim Belediye 18 Memur Adayına Eğitim Seminerleri Veriyor

Belediye 18 Memur Adayına Eğitim Seminerleri Veriyor

Kamu Personeli Sınavı ile Şanlıurfa Belediyesinde memur olarak başlayacak 18 memur adayına yaklaşık 10 gündür çeşitli konularda eğitim seminerleri veriliyor.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2011 Perşembe 05:56
Belediye 18 Memur Adayına Eğitim Seminerleri Veriyor
Bir memurun nelere dikkat etmesi gerektiği konularda Şanlıurfa Belediyesi İnsan kaynakları birimi tarafından düzenlenen eğitim seminerlerinde 18 memur adayı zaman zaman karşılıklı soru cevap yöntemi ile bilgilendiriliyor.Şanlıurfa belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen seminerler her gün düzenli olarak devam ediyor.

Şanlıurfa Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Ali Ferhat Türkmen, 18 memur adayına verdiği eğitim seminerinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasa’nın yanı sıra, devlet teşkilatı,  657 devlet memurları kanunu, yazışma ve dosyalama usulleri, devlet malını koruma ve tasarruf tedbirleri anlattıklarını hatırlattı. Ayrıca 18 memur adayına halkla ilişkiler, gizlilik ve gizliliğin önemi. milli güvenlik bilgileri, Atatürk ilk ve inkılapları, haberleşme iletişim. Türkçe dil bilgileri kuralları ve insan hakları konularında eğitim seminerleri verildiğini dile getiren Türkmen “Bu eğitimlerin sonucunda yapılacak sınavlarla aday memurlarımızın memuriyete geçişinde bir başlangıç noktası olacaktır.”dedi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık