Ana Sayfa Urfa Haberleri BELEDİYE BAŞKANI FAKIBABA OTOGARI DENETLEDİ

BELEDİYE BAŞKANI FAKIBABA OTOGARI DENETLEDİ

Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, şehirler arası otobüs terminalinde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2012 Salı 14:23
BELEDİYE BAŞKANI FAKIBABA OTOGARI DENETLEDİ
Fakıbaba, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol ile Esentepe Mahallesi'ndeki yeni otogar binasında incelemelerde bulundu.

BELSAN A.Ş Genel Müdürü Cengiz Konur, Otogar Müdürü Bahri Güler, BELSAN A.Ş Otogar Sorumlusu Fuat Altun ve diğer görevliler tarafından karşılanan Fakıbaba, otogar çalışanları ve yolcularla sohbet etti.


2004 yılında faaliyette olan eski otogarın içler açısı durumda olduğunu, yeni otogarın ise modern bir binada hizmet verdiğini ifade eden Fakıbaba, ''Urfalılar otogarlarıyla gurur duymalı'' dedi.


BELSAN A.Ş bünyesinde hizmet veren Ulaşım Koordinasyon Merkezini de gezen Fakıbaba, son teknolojinin kullanıldığı toplu taşıma izleme ünitesini gezdi.


Urfa Kart'a ait otobüslerde gerçekleştirilen yolculukların güvenliği adına kurulan merkezi beğendiğini dile getiren Fakıbaba, bu hizmetlerin yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.


Fakıbaba ayrıca Gezi boyunca esnafın ve vatandaşların fikirlerini aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:


''2004 yılında hatırlıyorum da eski otogarımızın durumu içler açısıydı. Başkan olup seçildiğim zaman otogarı ziyaret ettiğimde karşılaştığım o çirkin manzarayı hiç hatırlamak istemiyorum. Ancak hizmete sunduğumuz otogara baktığımızda gurur duymamamız gereken bir otogar.''YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık