Ana Sayfa Urfa Haberleri BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ ÖĞRENCİLERLE TEMİZLİK YAPTI

BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ ÖĞRENCİLERLE TEMİZLİK YAPTI

Türk Telekom Lisesince başlatılan ‘Temiz Çevre Temiz Toplum’ kampanyasında Belediye Başkanı Resul Yılmaz, öğrencilerle çevre temizliği yaptı.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2016 Perşembe 06:50
BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ ÖĞRENCİLERLE TEMİZLİK YAPTI

Viranşehir karayolundaki piknik alanı olarak kullanılan Belediye fidanlığında eldiven takıp eline poşet alan Belediye Başkanı Yılmaz, öğrencilerle birlikte yaklaşık bir saat yerlerde bulunan atık maddeleri topladı.

Temizlik kampanyasından dolayı okul idarecilerine ve öğrencilere teşekkür eden Belediye Başkanı Yılmaz yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Türk Telekom Lisesi idarecileri ve öğrencileri daha temiz bir çevreye dikkat çekmek çevre temizliğinde farkındalık oluşturmak amacıyla başlattıkları kampanyaya sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte katıldık.Kendilerine teşekkür ediyorum.”

Çalışmaların ardından Belediye fidanlığında öğrencilere ikramda bulunan Başkan Yılmaz, öğrencilere ilçede devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını anlattı. Öğrencilerin kentle ve belediye çalışmalarıyla ilgili görüşlerini aldı, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık