Ana Sayfa Urfa Haberleri Belediye emeklisi üzüntülü

Belediye emeklisi üzüntülü

Şanlıurfa Belediyesinde görev yapmış sonrasında ise emekli olmuş emektarlar kendilerine uygulanan toplu taşıma kartı iptalinden dolayı üzüntülü.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2015 Cumartesi 08:13
Belediye emeklisi üzüntülü

Şanlıurfa Belediyesinde görev yapmış sonrasında ise emekli olmuş emektarlar kendilerine uygulanan toplu taşıma kartı iptalinden dolayı üzüntülü. Televizyonumuzu arayan bu kişiler kartın parasında olmadıklarını bunca yıl emek verdikleri kurumdan böyle bir uygulamayı reva görmediklerini belirtiyorlar.

Şanlıurfa Belediyesinde uzun yıllar görev yapmış sonrasında ise emekli olmuş çok sayıda belediye emeklisi, emekliliklerinin haftasında belediye tarafından kendilerine verilen ücretsiz toplu taşıma kartının iptal edildiklerini dile getirdiler.

Ruha televizyonunu arayarak yaşanan bu durumu aktaran belediye emeklileri, uzun yıllar görev yaptıkları bir kurumdan böyle bir uygulamanın kendilerine yapılmasını üzüntü ile karşıladıklarını söyleyerek, hem kendileri emekli olmamızı istiyorlar emekli olunca da bize verdikleri hakları elimizden alıyorlar diyerek sitemde bulundular.

Kartın parasında olmadıklarının altını çizen emekliler, kendilerine reva görülen bu durumu kabul edemediklerini söylüyorlar.

Bilindiği üzere belediye 65 yaşını doldurmuş kişilere ücretsiz kart veriyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık