Ana Sayfa Sağlık BELEDİYE İLAÇLIYOR AMA ÇARE OLMUYOR

BELEDİYE İLAÇLIYOR AMA ÇARE OLMUYOR

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 4.Tur ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2015 Cuma 10:37
BELEDİYE İLAÇLIYOR AMA ÇARE OLMUYOR

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 4.Tur ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında dere yatakları, çöp konteynırları ve sineğin üreyebileceği birçok yer ilaçlanıyor.

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 4.Tur ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor

Üremenin yoğun olarak gerçekleştiği, dere yatakları, meskûn mahaller, ahırlar, ağaçlık alanlarda alanların yapısına göre şekil değiştiren 4 farklı ilaçlama metodu kullanılıyor.

Bu hafta başında dördüncü tura geçen sinek ve haşerelerle mücadele için ekipler merkezde tüm mahallelerde öncelikli olarak ıslak zeminin bulunduğu alanlarda yoğun dumanlama ile çalışıyor. Apartman bahçeleri, ahır ve depolar, sokak araları, çöp konteynırları ise sırt atomizerleri ile ilaçlanıyor.

32 merkez mahalle ve 137 kırsal mahallede devam eden çalışmalar boyunca ilaçlamaların kent yaşamını olumsuz etkilememesi için çalışmalar, akşam saatleri veya sabah erken saatlerde yoğunluk kazanıyor.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-25 08:00:34bilğili

    belediyenin hiçmi bir veteriner doktoru yok.ilaçlama şubat sonu mart başı yapılır bilmiyorsunuz bari bir bilene sorun çok masraf etmeyin. haa bu rant kapısı diyorsanız iş başka

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MEME ESTETİĞİ, MEME BÜYÜTME VE MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

MEME ESTETİĞİ, MEME BÜYÜTME VE MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

Kurumsal

İçerikYukarı Çık