Ana Sayfa Eğitim Belediye Personeline Ruhsatlandırma Yönetmeliği Anlatıldı

Belediye Personeline Ruhsatlandırma Yönetmeliği Anlatıldı

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce Hizmet İçi Eğitim seminerleri kapsamında “Ruhsatlandırma Yönetmeliği” konulu bir seminer verildi.

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2011 Salı 07:02
Belediye Personeline Ruhsatlandırma Yönetmeliği Anlatıldı
Şanlıurfa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Birim Sorumlusu Remzi Sonekinci ve müdürlük çalışanları tarafından Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen seminerde katılımcılara, Sıhhi GSM(Gayrı Sıhhi Müessese), umuma açık eğlence yerleri, istirahat yerlerinin ruhsatlandırılmaları ve gıda kanunu ile ilgili uygulanacak olan esas ve usuller hakkında önemli bilgiler verildi.

       Belediye hizmetlerinin daha sağlıklı, verimli ve standartlara uygun şekilde yürütülebilmesi için böyle bir seminere ihtiyaç duyulduğunu belirten Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Dilek “Seminer kapsamında ilçe ve belde belediye çalışanlarının yanı sıra belediyemizin çeşitli birimlerinde görev yapan belediye personeline yeni ruhsatlandırma yönetmeliği konusunda önemli bilgiler aktardık. Soru ve cevap bölümünde ise fikir alışverişinde bulunduk. Seminerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum” dedi.

     Seminere, Şanlıurfa Belediyesi personellerinin yanı sıra ilçe ve belde belediyesi çalışanları katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık