Ana Sayfa Güncel BELEDİYEDEN TOPLU TAŞIMA ATAĞI

BELEDİYEDEN TOPLU TAŞIMA ATAĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, günülük ortalama 200 Bin yolcunun taşındığı Şanlıurfa'da vatandaşlar için yaptığı 2 yeni toplu taşıma aktarım merkezini hizmete açıyor.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2016 Perşembe 10:33
BELEDİYEDEN TOPLU TAŞIMA ATAĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, günülük ortalama 200 Bin yolcunun taşındığı Şanlıurfa'da vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için yeni yaptığı  2 yeni toplu taşıma aktarım merkezini hizmete açıyor.

 

Toplu taşıma'da Türkiye'ye emsal niteliğinde uygulamalarıyla bir çok ödüle layık görülen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni güzergahların açılması ve filosuna yeni kattığı araçlarla birlikte yapımını tamamladığı Emirgan ve Abide Yolcu Aktarma Merkezilerinde 28 Mart Pazartesi gününden itibaren yolcu kabulüne başlıyor.

 

Mevcutta bulunan toplama merkezinin yoğunluğunu azaltmak için yapımını tamamladığı Emirgan Aktarım Merkezinde; 63 nolu Balıklıgöl, 71-72-73-73A-75-76-78 Karaköprü, 95 nolu Organize Sanayi ve 90 nolu Osmanbey hatları vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Abide Aktarma merkezinde ise, 77 Nolu Akziyaret - Hamurkesen, 92 Nolu Çamlıdere ve Havaalanına yolcu taşımacığı yapacak olan toplu taşıma araçları da bu merkezden hizmet veremeye başlayacak.

 

Öte yandan Modern bir görünüm ile son donatıların mevcut olduğu aktarım merkezlerinde; hava şartlarına uygun bekleme alanları,  Urfakart Dolum Merkezi, Mescit, bay ve bayan lavaboları yer alacak.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-03-25 10:58:46nihat çiftçi hayranı

    çok modern olmuş ancak modernlik toplumun rahatlığı için olmalı . dakikalarca otobüs bekleriz bi bakarsınki iki üç otobüs peşpeşe gelmiş
    neye yarar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star