Ana Sayfa Urfa Haberleri Belediyeye Yeni Araç

Belediyeye Yeni Araç

Hilvan belediyesi, makine ikmal bölümüne bir yenilik daha getirdi. İlçedeki yer altı ve yerüstü çalışmalarını destekleyecek olan yeni ekskavatör ve hafriyat işleri için iki yeni araç aldı.

Giriş Tarihi: 16 Ağustos 2011 Salı 07:45
Belediyeye Yeni Araç
Belediyenin hizmet ağını genişletmek ve temel makine ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla alınan  hafriyat amaçlı iki büyük taşıyıcı araç ile yer altı kazı işleri ve yer üstü zemin düzenlenmesi için ekskavatör alındı.
Belediye makine ikmal bölümündeki eksiklikleri gidermek amacıyla alınan yeni ekipmanların açılışına belediye başkanı Aslan Ali Bayık, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. Açılışta hayırlı olması amacıyla kurban kesildi.  Yeni ekipmanın açılışında konuşan Hilvan  belediye başkanı Aslan Ali Bayık " İlçemiz her geçen gün gelişmekte ve bu gelişime paralel  olarak ihtiyaçlar artmaktadır. Hizmetlerin  zamanında yapılması için birtakım  eksikliklerimiz vardı. Bu eksiklikleri peyderpey gideriyoruz. Bugün için acil ihtiyaç olan iki büyük taşıyıcı araç ve bir adet ekskavatör  aldık. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Bundan sonraki süreçlerde ihtiyacımız olan ekipmanı  yenileyecek ve araç filomuza yenilerini ekleyerek hizmet ağımızı genişleteceğiz" dedi.
Makine ikmal bölümüne alınan yeni araçların  açılışında kesilen kurban, belediye tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde  kullanılarak misafirlere ikram edildi.(gapha)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık