Ana Sayfa Urfa Haberleri Bereket Ayı Kıtlık Ayı Oldu

Bereket Ayı Kıtlık Ayı Oldu

Bayramlaşma programı çerçevesinde Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, dostluk, kardeşlik ve bereketle anılması gereken Ramazan Ayı’nın bu yıl, savaş kıtlık ve şehit haberleri ile anıldığını söyledi

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2011 Çarşamba 10:15
Bereket Ayı Kıtlık Ayı Oldu
AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı’nın bayramlaşma programı çerçevesinde Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Şanlıurfa Belediyesi Eski Nikah Salonu’nda Partililer ve vatandaşla ile bayramlaştı. Burada konuşma yapan Bakan Çelik, Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi vererek, projelerin ilk ayağı olan Topçu Meydanı Projesi çalışmalarının başlatıldığını hatırlattı. Söz verdikleri gibi her ay Şanlıurfa’ya geleceklerini ifade eden Çelik, dostluk, kardeşlik ve bereketle anılması gereken Ramazan Ayı’nın bu yıl, savaş kıtlık ve şehit haberleri ile anıldığını söyledi.

TOPRAKSÜRER AİLESİ’NE ZİYARET

Bayramlaşma töreninin ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri ile beraber, Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde, askeri konvoyun geçişi sırasında mayın patlaması sonucu 2 arkadaşıyla birlikte hayatını kaybeden 21 yaşındaki Şanlıurfalı er Mehmet Topraksürer’in ailesini ziyaret etti.  Sancaktar Mahallesi’nde bulunan taziye evine gelen Çelik’i Topraksürer’in Babası Hüseyin Topraksürer ve diğer aile fertleri karşıladı. Acılı baba; "Allah verdi, Allah aldı. 1 çocuğum gitti, 3 çocuğum kaldı. Gerekirse onları da bu vatan için feda ederim" diye konuştu. Bakan Çelik ve beraberindekiler ziyaretin ardından Şanlıurfa’nın Birecik ve Suruç  ilçelerine gidecek.(gapha)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık