Ana Sayfa Siyaset Beyazgül: Amaçları Kaos Oluşturmak

Beyazgül: Amaçları Kaos Oluşturmak

Şanlıurfa’da, vatandaşlar, sivil toplum örgütleri ve siyasetçiler, Türkiye genelinde gerçekleştirilen terör saldırılarına tepkili.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2016 Perşembe 16:18
Beyazgül: Amaçları Kaos Oluşturmak

Türkiye’de olduğu gibi, Şanlıurfa’da da siyasi partiler, terör örgütlerinin sivillere yönelik gerçekleştirdiği saldırılara tepkili.
 
Türkiye’nin en huzurlu şehirleri arasında yer alan Şanlıurfa’da, başta halk olmak üzere siyasetçiler de terör örgütlerinin yaptıkları eylemlere karşı tepkili.
 
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’de teröre tepki gösterdi. Beyazgül ‘’Terör örgütlerinin amacı, bölge de kaos ve bölge insanın üzerinde korku oluşturmak’’ dedi.
 
Hükümetin özellikle de Güneydoğu’ya sağladığı destekten, terör örgütlerinin rahatsızlık duyduğunu vurgulayan Beyazgül ‘’15 yıldır bölgemizde önemli yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlardan en fazla payını alan illerin arasında Şanlıurfa’da var. Yollarımız, hastanelerimiz, Avrupa Standartlarına ulaştı. Tüm bu gelişmelerden insanlarımızda yararlanıyor artık. Türkiye’deki iyi gidişatı hazmedemeyenler, halkı tahrik ederek farklı eylemlere yöneliyor. Bu tür saldırılar amacına ulaşamayacak’’ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

kaynak: medyaurfa.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık