Ana Sayfa Siyaset BEYAZGÜL: HALKIN PARTİSİ 14 YAŞINDA

BEYAZGÜL: HALKIN PARTİSİ 14 YAŞINDA

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Z.Abidin Beyazgül AK Parti’nin kuruluşunun 14. Yılı dolayısı ile açıklamada bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Ağustos 2015 Cumartesi 05:19
BEYAZGÜL: HALKIN PARTİSİ 14 YAŞINDA

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Z.Abidin Beyazgül AK Parti’nin kuruluşunun 14. Yılı dolayısı ile yaptığı açıklamasında:

 

"Bundan 14 yıl önce Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve yol arkadaşlarının o günküşartlarda ülkenin geldiği noktayı göz önüne alarak Halkın partisi olan AK Partiyi kurarak ülkeyi o zor durumdan kurtarmak için yola çıkmışlardır.14 yıldır AK Parti kadrolarıdurmaksızın eğitimden, sağlığa, ekonomiden,ulaşıma Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarına imza atmıştır.

 

Kurulduğu günden bugüne sürekli halk desteğini çoğunlukla arkasına alan partimiz her zaman Büyük Türkiye’nin Büyük Partisi olmuştur.İşimiz hizmet gücümüz millet fikriyle yola çıkan partimiz ülkede demokratikleşme üzerine büyük mesafeler almıştır.Vatandaşlarımız hak ve özgürlükler anlamında hak ettiği noktaya ulaşmıştır.ilk defa Halk oylamasıyla Cumhurbaşkanı seçilmiş,kılık kıyafetlerinden dolayı eğitim ve çalışma hakları elinden alınan vatandaşlarımız yeniden haklarını elde etme şansınıyakalamışlardır.

 

Şanlıurfamız da 14 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde büyük hizmetler yapılmış ve yapılmaya inşallah devam edilecektir.

 

Bu vesileyle Güçlü Türkiye’nin Güçlü Partisi AK Partinin kurulmasına büyük emek veren başta  kurucu genel başkanımız ve şuan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve dava arkadaşlarına   14 yıldır bu kutlu davada hizmet eden tüm Partili arkadaşlarıma hizmetlerinden dolayı teşekkür     ederim. Bu güzel ülkemiz için 14 yıldır nasıl hizmet ettikse bundan sonrada Durmak yok hizmete devam diyerek hizmet etmeye devam edeceğiz.AK Partimizin 14.yılını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık