Ana Sayfa Urfa Haberleri BİK Şube Müdürü Kılıç Gazeteciler Birliğinde

BİK Şube Müdürü Kılıç Gazeteciler Birliğinde

Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinin düzenlediği sohbet toplantısının bu haftaki konuğu Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Şükrü Kılıç oldu.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2013 Pazartesi 23:10
BİK Şube Müdürü Kılıç Gazeteciler Birliğinde

Kanal Urfa Televizyonunun Balıklıgöl platosundaki bürosunda düzenlenen sohbet toplantısına Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı ve GAP Gündemi Gazetesi sahibi Veysel Polat, Güneydoğu Life Dergisi Sahibi ve Birliğin 2. Başkanı Mehmet Talat Akay, Akşam Gurubu yayınları Bölge Muhabiri ve Birliğin Genel Sekreteri Müslüm Abacıoğlu, Yeniurfa Gazetesi Sahibi ve Birliğin muhasip üyesi Şahban Kılıç, yönetim kurulu üyeleri Hizmet Gazetesi Haber Merkezi Müdürü Mehmet Faruk Deveci, İpekyol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Arısüt, Kanal Urfa Televizyonu Genel Müdürü Ferhat Özer, Yeniurfa gazetesinden Abdülkadir Karacabey, GAP Gündeminden İshak Polat ile Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Şükrü Kılıç katıldı.

Sohbet toplantısında konuşan BİK Şube Müdürü Şükrü Kılıç, “Gazeteci örgütlerinin çalışmalarını her zaman destekleyeceklerini belirterek, şöyle dedi;

Bizim için değerlisiniz

Haftalık toplantıların önemine değinen Kılıç, dernek çalışmalarının “çalışan gazeteciler” tarafından önem arz ettiğini ve bu tür toplantıların yaşanan sorunların giderilmesi noktasında ortak payda oluşturulduğunu söyledi.

“Bu toplantılarda güzel çalışmalara imza atılmaya devam edeceğine inanıyorum. Bunun ilk izlenimleri gelmeye başladı” diyerek devamının temennisinde bulunan BİK Şube Müdürü Şükrü Kılıç, “Sizler bizim için çok değerlisiniz” dedi.

 

Desteğiniz için teşekkürler

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, “Yaptığımız etkinlikleri ortak yürüterek paylaşımcılığa önem veriyoruz diyerek, “Basın İlan Kurumu, Şanlıurfa’ya geldiğinden beri belli bir çalışma içerisinde. Bunları biliyoruz. Dernek Yönetim Kurulumuzda bu paralelde yeni bir çalışma içerisine girmiştir. Birçok etkinlik ve çalışma hedefliyoruz. İnşallah Şanlıurfa için birlik ve beraberlik açısından, bir şeyler yapıldığını göstermek açısından da önemli olacak. Ziyaretinizden ve projemize destek vermenizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin geç saatlerine kadar süren sohbet toplantısı sonrasında dernek üyeleriyle fikir alışverişlerinde bulunak BİK Müdürü Kılıç, gerek mecburi olan ve gerekse gazetecilerin keyfine kalmış ilan ve reklam yayınlarında ortak hareket edilmesinin herkesin faydasına olacağını söyleyerek herkese teşekkür etti.

 

Haber - Müslüm Abacı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star