Ana Sayfa Eğitim BİLGİ YARIŞMASINDA İMAM-HATİP FARKI

BİLGİ YARIŞMASINDA İMAM-HATİP FARKI

Kuruluşunun 4. Yılında Hilvan Anadolu (erkek) İmam Hatip Lisesi genelinde yaptığı çeşitli etkinliklerle isminden söz ettirmeyi başardı.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2015 Cumartesi 12:19
BİLGİ YARIŞMASINDA İMAM-HATİP FARKI

Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce okullar arası Kültürel ve Sosyal Faaliyetler kapsamında 06.05.2015 Tarihinde Hilvan Anadolu İmam-Hatip Lisesi konferans salonunda Liseler Arası 9. sınıf Bilgi Yarışması düzenlendi.

Yarışmaya Hilvan Anadolu Lisesi, Bağlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hilvan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şair Nabi Anadolu Lisesi, Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi katıldı. Hilvan Anadolu İmam-Hatip Lisesi 130 puanla 1. oldu. Son soruya kadar Bağlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başa baş geçen yarışmada 20. Soruya kadar eşitlik bozulmayınca yedek sorulara geçildi. 3. Yedek soruyu doğru bilen Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri 130 puanla İlçe 1. si olurken 120 puanla 2. Olan Bağlar Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini 90 puanla Şair Nabi Anadolu Lisesi izledi.

2011-2012 Eğitim öğretim yılında açılan İmam-Hatip Lisesi bu yıl İlk mezunlarını veriyor. Kuruluşunun 4. Yılında İlçe genelinde yaptığı çeşitli etkinliklerle isminden söz ettirmeyi başardı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık