Ana Sayfa Kültür/Sanat BİLİM, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

BİLİM, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Dört gün boyunca devam edecek olan, Harran Üniversitesi Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Etkinlikleri bugün başladı.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2015 Pazartesi 10:55
BİLİM, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Harran üniversitesi Osmanbey yerleşkesinde, bugün  merkezi kafeterya bahçesinde başlayan etkinliğin açılış törenine rektör Prof.Dr Ramazan Taşaltın, Şanlıurfa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necip Özgökçe, Rektör yardımcıları,dekanlar,akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

22 Mayıs 2015 tarihinde sona erecek olan Bilim, kültür,sanat ve sporetkinlikleri, protokol üyeleri ve öğrencilerin, merkezi kafeterya önünden başlayıp, üniversite tören alanında sonaeren kortej yürüyüşü ile başladı.

Tören alanında halk oyunları gösterisiyle devam eden Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Etkinliklerinde rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ile birlikte protokol üyeleri ve öğrenciler halay çekmesiyle devam ederken, etkinliklerdeüniversite öğrenci kulüpleri aktif görevaldı.

Etkinliklere üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğrencilerinin Spor salonunda badminton turnuvaları renk kattı.

Etkinlikler, saat11.00’da başlayan öğrenciler arası yüzme yarışmaları ile devam ederken, merkezi kafeteryada görsel sanatlar kulübünün hazırladığı sergi açılışı ile devam etti. ,

Etkinlikler, tiyatro, skeç, stendupgösterileribasketbol ve voleybol final maçları ve kupa törenleri, Türk Halk Müziği dinletisi, söyleşiler, izcilik etkinliği ve tasavvuf musikisi ile devam edecektir.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık