Ana Sayfa Urfa Haberleri "Bir Dürüm Çiğ Köfte Ye, Van'daki Sobaya Odun Ol"

"Bir Dürüm Çiğ Köfte Ye, Van'daki Sobaya Odun Ol"

Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneğince, geliri Van'daki depremzedeler ulaştırılmak üzere düzenlenen yardım kampanyasında toplanan nakdi yardım, Şanlıurfa Valiliğine teslim edildi.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2011 Perşembe 10:55
Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneğince, geliri Van'daki depremzelere ulaştırılmak üzere düzenlenen ''Bir Dürüm Çiğ Köfte Ye, Van'daki Sobaya Odun Ol'' adlı yardım kampanyasında toplanan nakdi yardım, Van'a ulaştırılması için Şanlıurfa Valiliğine teslim edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Dernek Başkanı Bedih Satoğlu, Vali Vekili Soner Zeybek'i ziyaretinde, hafta sonunda gerçekleştirdikleri kampanyada, üyelerinin yaptığı çiğköfteleri vatandaşlara ikram edip, bu çerçevede yardım topladıklarını anımsattı.


Bu çerçevede topladıkları bağışı Şanlıurfa Valiliği'nin başlattığı kampanyaya aktarılması için teslim ettiklerini belirten Satoğlu, kampanyada Şanlıurfalılar'ın yardımlarıyla bir nebze de olsa Van halkının acısına ortak olmak istediklerini söyledi.


Ziyarette, koltuğunu zihinsel engelli bir çocuğa devreden Vali Vekili Soner Zeybek ise, söz konusu yardımın anlamlı olduğunu belirterek, dernek yöneticileri ve üyeleri ile bağışta bulunan Şanlıurfalılara teşekkür etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık