Ana Sayfa Siyaset Bir Öleceğiz Bin Dirileceğiz!

Bir Öleceğiz Bin Dirileceğiz!

İşte bugünün gazete manşetlerine yansıyan gündemin önemli konuları...

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2011 Çarşamba 12:31
Bir Öleceğiz Bin Dirileceğiz!
Bugün, gazete manşetlerine gündemin farklı konuları yansıdı.

Radikal Gazetesi, "Hayali İmparatorluk" başlığı ile 500'den fazla şirket kurup 900 milyon liralık hayali ihracat yapan çeteyi manşetine taşırken, Posta Gazetesi, "Türk Sopası" başlığı bahçesinde yemek verdiği adam tarafından tecavüze uğrayıp komaya sokulan genç kıza manşetinden yer verdi.

Günün en dikkat çeken manşetlerinden biri "Bir Öleceğiz Bin Dirileceğiz!" başlığı ile Hürriyet Gazetesinden geldi.

Hürriyet Gazetesinin haberine göre;

Başbakan Tayyip Erdoğan, terörle mücadelede yeni bir dönemin başladığını söyleyerek, "Bütün devlet birimlerimizle birlikte bunun hazırlığını en ince ayrıntısına kadar yapıyoruz. Bir öleceğiz ama bin dirileceğiz" dedi.

İçişleri Bakanlığı'nın şehit yakınları ve Gaziler için düzenlediği iftar yemeği programına katılan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

Türkiye uzun yıllardır bu milletin birliğine, beraberliğine, insanlarımızın dostluğuna, kardeşliğine kasteden terör belası ile mücadele halindedir. Bu menfur eylemleri gerçekleştirenler insanlarımız arasındaki o kardeşlik hukukunu ortadan kaldırmak istiyorlar. O kardeşlik hukuku yara alırsa bu milletin çocukları birbirine düşman olursa bu ülkenin bütünlüğü artık korunamaz diye düşünüyorlar. Türkiye'yi hain emellerine sürüklemek için cinayetler tasarlıyorlar.
(haberler.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star