Ana Sayfa Urfa Haberleri BİR ÜNİTE KAN VER 3 KİŞİYE HAYAT VER

BİR ÜNİTE KAN VER 3 KİŞİYE HAYAT VER

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesinde KIZILAY kan alma birimi tarafından ihtiyaç sahibi hastalara verilmek üzere kan alma kampanyası düzenlendi.Hastanenin girişinde düzenlenen kampanya vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2014 Pazartesi 07:14
BİR ÜNİTE KAN VER 3 KİŞİYE HAYAT VER

Kızılay kan alma birimi sorumlusu Dr.Murat KARAÇİZMELİ yaptığı açıklamada; Şanlıurfa ilindeki tüm hasta ve hastanelerin kan ihtiyacını karşılamak üzere  düzenlenen bu kampanyada Şanlıurfa halkının katılımının yoğun olduğunu ve  hedefimizin  4 gün içerisinde yaklaşık  400 ünite kan bağışı almaktır Alınan kanlar  -400 derece’de 5 yıl boyunca sağlıklı bir şekilde saklanmaktadır  diye konuştu.

Kara çizmeli; Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticiliğince yönlendirici  afiş ve anons ile hastaları teşvik eden ve Her zaman her konuda bizlere destek olan Başta hastane yöneticisi Sayın uz.dr. Abdulkadir  YETİŞGİN ve ekibine teşekkürlerini sunarak bu tür organizasyonları devam ettireceklerini söyleyerek tüm duyarlı  vatandaşlarımızı  kan vermeye davet etti. Kan alma kampanyası 03.02.2014 ile 06.02.2014 tarihleri arasında devam edecektir.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık