Ana Sayfa Urfa Haberleri BİR YILDA BİR İL NÜFUSU TEDAVİ EDİLDİ

BİR YILDA BİR İL NÜFUSU TEDAVİ EDİLDİ

Şanlıurfa Çocuk Hastanesi tarafından 2014 yılı Ocak ve Kasım ayı itibariyle bir il nüfusu kadar çocuk tedavi ederek ilke imza attı. İstatikler ise Şanlıurfa Çocuk Hastanesinin Türkiye genelinde hiçbir hastanenin bu kadar tedavi sayısına ise rastlanmadı.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı 13:52
BİR YILDA BİR İL NÜFUSU TEDAVİ EDİLDİ

Şanlıurfa Çocuk Hastanesi istatistiklerini Ruha TV araştırarak hastanenin yıllık istatistiğini çıkardı. Bu bağlamda 2014 yılı Ocak ve Kasım aylarında Polikliniklerde ise 209 Bin 964 Hasta Acil Serviste 188 Bin 518 Hasta olmak üzere muayene sayısını 398 Bin 482 olarak belirledi. Yaran hasta ise Ocak ve Kasım ayı itibariyle 228 Bin 20 olarak çıkardı. Bu anlamda Şanlıurfa Nüfusunun hemen hemen üçte ikisini muayene ve tedavi eden Çocuk Hastanesi ilke imza atarak bir il nüfusu kadar çocuk muayene etti.

Şanlıurfa Çocuk Hastanesi Başhekimliği görevine atanmasıyla birlikte başarılı bir kadro kuran Uzman Doktor Ahmet Güzelçiçek, hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Hastanede son olarak yine büyük uğraş ve çaba sarf ederek çölyak hastalarına bakmak ve tedavisini yaptırmak babında ise uzman hekim gelmesine yardımcı olmuş Şanlıurfa’da 600’’e yakın çölyak hastasının duasını kazanmıştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star