Ana Sayfa Urfa Haberleri BİRLİKTE BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDEN EN İYİ HİZMET

BİRLİKTE BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDEN EN İYİ HİZMET

 Karaköprü Belediye Başkanlığına seçilen Metin Baydilli,bugün düzenlenen törenle Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’den görevi devraldı.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 11:34
BİRLİKTE BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDEN EN İYİ HİZMET

Başkanlık makamında düzenlenen devir teslim törenine; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ve Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

 Devir teslim töreninde konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Metin Baydilli’ye yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu.

 Karaköprü Belediye Meclisi tarafından Metin Baydilli’nın Karaköprü Belediye Başkanlığına seçildiğini ifade eden Başkan Çiftçi, şunları söyledi. “Meclisimiz tarafından dün bir seçim gerçekleşti. Karaköprü Belediye Meclisi yapmış olduğu seçim neticesinde Metin Baydilli kardeşimizi kalan 3,5 yıl süre için belediye başkanı olarak seçmiş oldu. Metin Baydilli teşkilatımızdan, gençlik kollarımızdan ve AK Parti’nin çatısı altında siyaset yapan AK Parti’nin yetiştirmiş olduğu kişiliklerden bir tanesidir” dedi.

  

BİRLİKTE BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDEN EN İYİ HİZMET

 Karaköprü Belediye Başkanlığına seçilen  Metin Baydilli ise, birlik ve beraberlik içerisinde Karaköprü’ye en iyi hizmeti yapacaklarını ifade ederek, “Bugün burada devir teslimi gerçekleştirdik. Malumunuz boşalan Büyükşehir koltuğuna Karaköprü’de başarılara imza atan Av. Nihat Çiftçi başkanımız seçildi. Boşalan Karaköprü Belediye Başkanlığı koltuğuna da Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızdan İsa Kızıldemir kardeşimiz ve ben talip oldum. Demokratik bir yarış içerisinde bu işe girdik. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın teveccühü bizden taraf oldu. Tabi burada Metin Baydilli kazanmadı. Burada İsa Kızıldemir burada AK Parti kazandı. İsa Kızıldemir Başkanımız da bende AK Parti teşkilatından gelen bireyleriz. İnşallah bu saatten sonra da birlik beraberlik içerisinde Karaköprü’müze en iyi hizmeti yapacağımızı düşünüyoruz. Bize düşen Karaköprü halkını düşünmek. Karaköprü’lüleri düşünmek. Büyükşehir’i düşünmek. Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte birlik, beraberlik içerisinde en iyi hizmeti yapacağız. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star