Ana Sayfa Urfa Haberleri Biz taahhüd ettik, siz hesap sorun

Biz taahhüd ettik, siz hesap sorun

- Devlet Bakanı Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Halfeti ilçesine bağlı Argıl beldesinde vatandaşlara hitab etti.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2011 Pazar 19:36
Biz taahhüd ettik, siz hesap sorun
Devlet Bakanı Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Halfeti ilçesine bağlı Argıl beldesinde vatandaşlara hitab ederek, Şanlıurfa ve ilçelerinin problemlerini kitapçık haline getirdiklerini, taahhüt ettiklerinden bir şeyi yerine getirmedikleri zaman hesabını kendilerinden sormalarını istediklerini söyledi.

Beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yahya Akman, İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Teşkilat Başkanı İsa kızıldemir, Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, Yönetim kurulu üyesi Fevzi Demirkol, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ve Belediye Meclis üyesi Humeyit Bilbay ile birlikte Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesine bağlı Argıl beldesine giden Devlet Bakanı Faruk Çelik Argıl Kasabası Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek, vatandaşlara seslendi.

Argıl’ın sorunlarına çözüm

Törende konuşan Hüseyin Şimşek, Argıl kasabasının tarihçesini anlatarak, kasabanın eksikliklerini dile getirdi ve en önemli problemin alt yapı ihtiyacı olduğunu söyledi.

Şimşek, ayrıca kasabanın yol, tam teşekküllü Sağlık Ocağı ve Anaokulu gibi ihtiyaçlarının da giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması konusunda girişimlerde bulunduğunu belirtti.

Devlet Bakanı Faruk Çelik de, “Biz Şanlıurfa ve ilçelerinin problemlerini kitapçık haline getirip sizlere dağıtacağız, eğer taahhüt ettiğimiz bir şeyi yerine getirmediğimiz zaman hesabını bizlerden sormanızı istiyoruz” dedi.

Bakan Çelik, “Türkiye tüm dünyada dimdik duruşunu devam ettirmektedir. Bunu da Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti teşkilatı ile devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık