Ana Sayfa Güncel Boğaz'dan Klozet Çıktı

Boğaz'dan Klozet Çıktı

İstanbul Boğazı'nda deniz polisi ile Üsküdar Belediyesi'nin ortaklaşa yaptıkları temizlikte sualtından ilginç eşyalar çıktı.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2011 Perşembe 02:14
Boğaz'dan Klozet Çıktı
İstanbul Boğazı'nda deniz polisi ile Üsküdar Belediyesi'nin ortaklaşa yaptıkları temizlikte sualtından ilginç eşyalar çıktı. 10 dalgıcın katıldığı temizlik sırasında dipten, klozet, bebek arabası, otomobil lastiği gibi dikkat çekici malzemeler çıktı. Sualtı temizliği sabah saatlerinde Üsküdar İskelesi'nde yapıldı. Yaklaşık iki saat süren ve vatandaşların ilgi ile seyrettiği çalışmalarda denizin altının ne kadar kirli olduğu gözler önüne serildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube Müdürlüğü'ne bağlı dalgıçların belediye ekipleriyle birlikte katıldığı sualtı temizliğinin amacı vatandaşların denizlere karşı ilgisini arttırmak ve temizlik bilincini geliştirmek.

Polis müdürlerinin de izlediği çalışmalar için önce hazırlık yapan dalgıç polisler daha sonra kendilerini serin sulara bıraktı. Denizin dibinde buldukları yabancı maddeleri bir kafese dolduran dalgıçların işaret vermeleri üzerine kafes vinç yardımıyla yukarıya çekildi. Kıyıda bekletilen bir tekneye boşaltılan malzemeler arasında klozet, otomobil lastiği, bebek arabası, şişeler, sandalyeler, demir borular dikkat çekti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Suriye'den Kaçan 1 PYD'li Teslim Oldu

Suriye'den Kaçan 1 PYD'li Teslim Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık