Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON GÜN 31 ARALIK

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON GÜN 31 ARALIK

Haliliye Belediyesi, ekim ayı içinde uygulamaya konulan Torba Yasa'dan yararlanarak; 31.12.2013 tarihinden önce tahakkuk eden borçların yeniden yapılandırmak isteyen mükelleflere çağrıda bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2014 Perşembe 08:49
BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON GÜN 31 ARALIK

31 Aralık 2014 tarihinde sonlanacak olan yapılandırmalar için vatandaşlar, Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Emlak Servisi'ne başvurması gerekmektedir.

 

31 Aralık 2014 çarşamba günü sonlanacak olan yapılandırma için hafta içi saat 08.00 ile 17.00 saatleri arasında açık olacak veznelerden ödemeler kabul edilerek, borç ödeme planlamaları yapılabilecek. Yasadan yararlanarak borçlarının yeniden yapılandırılmasını talep edecek olan vatandaşların yasa gereği 31.12.2014 tarihine kadar bizzat müracaat etmeleri gerekiyor. Borçlarının tamamını peşin olarak ödemek isteyenler, kısa adı Yİ/ÜFE olan Toptan Eşya Fiyat Endeksi ve Üretici Fiyat Endeksi'ne göre borç düzenlemesinden yararlanabilecek ayrıca borç yapılandırması 6, 9, 12, 18 ay taksitle de ödenebilinecek.

 

Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Emlak Servisi gişelerinde yapılan ödeme planlamasının son günler olması nedeniyle yoğun olduğu gözlemlendi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık