Ana Sayfa Urfa Haberleri ''Borçlarını Erteletmek İçin'' Gasp İddiasında Bulundu

''Borçlarını Erteletmek İçin'' Gasp İddiasında Bulundu

Şanlıurfa'da ''Borçlarını erteletmek için'' gasp edildiğini iddia edip, polis merkezine başvuran ancak beyanlarının doğru olmadığı anlaşılan kişi hakkında yasal işlem yapıldı

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2012 Çarşamba 17:24
''Borçlarını Erteletmek İçin'' Gasp İddiasında Bulundu
Şanlıurfa'da ''Borçlarını erteletmek için'' gasp edildiğini iddia edip, polis merkezine başvuran, ancak beyanlarının doğru olmadığı anlaşılan kişi hakkında yasal işlem yapıldı.
Alınan bilgiye göre, Eyyübiye polis merkezine başvuran G.Ö. (35) ''Bankadan para çektikten sonra kendisini takip eden 3 kişinin 2 bin TL parasının gasp ettiğini'' ifade etti.
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, G.Ö'nün ifadesinden hareketle bankadan para çektikten sonra geçtiğini belirttiği güzergahlarda inceleme yaptı. Söz konusu bölgedeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceleyen ve çevredeki esnafla görüşen ekipler, böyle bir bulguya rastlamadı.
G.Ö'nün verdiği ifadelerde çelişkiler olduğunu tespit eden ekipler, bunun üzerine para çektiğini beyan ettiği banka yetkilileriyle de görüştü. Zanlının bahsettiği tarihte para çekmediğini belirleyen polis ekiplerinin yeniden görüştüğü G.Ö'nün ''Ücretli öğretmenlik'' yaptığını ve yüklü miktarda borcunun bulunduğunu anlatarak, ''Ödeme tarihi gelen borçlarını erteletmek için böyle bir yola başvurduğunu'' ifade ettiği belirtildi.
Polis ekipleri, G.Ö. hakkında ''suç uydurmak''tan yasal işlem yaptı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık