Ana Sayfa Urfa Haberleri BORÇLU KURUMLARIN ELEKTRİKLERİ KESİLMEYE BAŞLANDI

BORÇLU KURUMLARIN ELEKTRİKLERİ KESİLMEYE BAŞLANDI

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ), borcu bulunan resmi kurumların elektriklerini kesmeye başladı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2014 Cuma 09:54
BORÇLU KURUMLARIN ELEKTRİKLERİ KESİLMEYE BAŞLANDI

DEDAŞ'a borcu bulunan kamu kurum ve kuruluş binaları ile hastane ve okulların elektrik kesim işlemleri başlatıldı. DEDAŞ ekipleri, yapılan listede sıraya göre belirlenen adreslere giderek elektrik kesim işlemlerini gerçekleştiriyor.


Okullardaki ve resmi kurumlardaki kesintilerin uyarı amaçlı olduğunu söyleyen DEDAŞ Müdürü Süleyman Bereket, Şanlıurfa?da elektrik borucunu ödemeyen belediye sınırları içerisinde yer alan ŞUŞKİ?ye ait 3 bin 500 yerleşim alanı ile birlikte 130 ilköğretim ve liselerde elektrik kesintilerini uygulamaya başladık. Şuanda 50 kesim ekibiyle birlikte bu kesintiler yapılmaya başlandı. Okullarda ve resmi kurumlarda gerçekleştirdiğimiz bu kesintiler uyarı amaçlı olarak yapılan kesintilerdir. Borçlu olan kurumlar, bize müracaat etmeleri durumunda gerekli kolaylığı gösterip kesilen enerjiyi tekrar vereceğiz dedi.


DEDAŞ BİNASI TOMA?YLA KORUNUYOR
Çiftçilerin bankadaki desteklemelerine el konulması ve elektrik kesintilerinin başlamasıyla birlikte Akçakale yolu üzerinde bulunan DEDAŞ binası ise çevik kuvvet polisleri tarafından TOMA ile korunuyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık