Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Borsadan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Borsadan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2013 Cuma 05:33
Borsadan Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Kabul sonrası ziyarete ilişkin bilgi veren Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, bugün küTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 10 yıl öncekinden daha farklı olduğunun altını çizerek, "On sene önceki Odalar Birliği ile, on beş sene önceki, yirmi sene önceki ile bugünü görün. Daha doğrusu Rifat Başkanın vizyonu ile ilgili gelişimi görün. Türkiye olarak düşünmüyoruz, Dünya'da farklı görünüyoruz. Kendisine zaten Allah'tan yolunun açık olmasını diliyoruz ve inanıyoruz. Güveniyoruz çok daha daha güzel şeyler olacağına. Kendisine başarılar diliyoruz, tebrik ediyoruz" diye konuştu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası'nın Hisarcıklıoğlunu desteklediğini de ifade eden Başkan Kaya, "Önümüzdeki dönemde de kendisini bir daha görmek istediğimiz söyledik. Hep Rifat Başkan Urfa'ya da geldiğinde, beraber oldukları zaman, mutluluklarını gözlerinden görüyorum. Bu benim başkanım olarak, beni de sevindiriyor. Kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin diyorum" dedi.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık