Ana Sayfa Ekonomi BORSALAR KARDEŞLİĞE İMZA ATTI

BORSALAR KARDEŞLİĞE İMZA ATTI

Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Nizip Ticaret Borsası kardeşlik protokolü imzaladı.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 11:56
BORSALAR KARDEŞLİĞE İMZA ATTI

Şanlıurfa Ticaret Borsası, ikili işbirliğini arttırmak için Nizip Ticaret Borsası ile “Kardeş Borsa” protokolü imzaladı.

 

 

Her iki borsayı ileriye dönük projelerde bir araya getirmeyi hedefleyen işbirliği protokolüne Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zekeriya Özgen imza attı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen “Kardeş Borsa “protokolü imza törenine Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcıları Ali Caz ve Halil Alkan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldı.

 

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa ve Nizip Ticaret Borsalarının geçmişinin çok eskiye dayandığını ve kardeşlik bağına sahip olduklarını belirterek  bu bağı daha da ileriye taşımak için hep birlikte çalışacaklarını kaydetti.

Ortak paydalarının Bölgenin gelişimine katkı sunmak olduğunu kaydeden Başkan Kaya, ikili işbirliklerin ; bölge çiftçisine, üreticisine ve  sanayicisine fayda sağlayacağını söyledi.

 

 

Nizip Ticaret Borsası’nı her zaman kardeş borsa olarak gördüklerini kaydeden Başkan Kaya, “Kardeş Borsa Beratı’nı” Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zekeriya Özgen’e takdim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star